| Artikelcode (SKU) | 121524 |
| EAN | 4030635001840 |
| SKU leverancier | 713381012 |
| Merk | VYNCKIER |
| Schroefdraad | 12 m |
| Capaciteit | 340kg (freesmachines) - 570kg (zaagmachines, alle machines) t |
| Diameter voet | 120 MM |
| Hoogte voet | 32 MM |
| Artikelcode (SKU) | 121524 |
| EAN | 4030635001840 |
| SKU leverancier | 713381012 |
| Merk | VYNCKIER |
| Schroefdraad | 12 m |
| Capaciteit | 340kg (freesmachines) - 570kg (zaagmachines, alle machines) t |
| Diameter voet | 120 MM |
| Hoogte voet | 32 MM |
| Maximum toelaatbare belasting | 570 KG |
| Order nr. | 713381012 #mre# |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw