| Artikelcode (SKU) | 258935 |
| EAN | 4030635016431 |
| SKU leverancier | 713381018 |
| Merk | VYNCKIER |
| Schroefdraad | 20 m |
| Capaciteit | 1600kg (freesmachines) - 3500kg (zaagmachines, alle machines) t |
| Diameter voet | 185 MM |
| Hoogte voet | 39 MM |
| Artikelcode (SKU) | 258935 |
| EAN | 4030635016431 |
| SKU leverancier | 713381018 |
| Merk | VYNCKIER |
| Schroefdraad | 20 m |
| Capaciteit | 1600kg (freesmachines) - 3500kg (zaagmachines, alle machines) t |
| Diameter voet | 185 MM |
| Hoogte voet | 39 MM |
| Maximum toelaatbare belasting | 3500 KG |
| Order nr. | 713381018 #mre# |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw