| Artikelcode (SKU) | 619909 |
| EAN | 3165140526104 |
| SKU leverancier | 0601B12100 |
| Merk | BOSCH |
| Afmetingen van tafel ingeklapt | 1220 x 710 x 650 mm |
| Afmetingen van tafel ingeklapt, breedte | 710,0 |
| Afmetingen van tafel ingeklapt, hoogte | 650,0 |
| Lengte werktafel | 1.220,0 |
| Artikelcode (SKU) | 619909 |
| EAN | 3165140526104 |
| SKU leverancier | 0601B12100 |
| Merk | BOSCH |
| Afmetingen van tafel ingeklapt | 1220 x 710 x 650 mm |
| Afmetingen van tafel ingeklapt, breedte | 710,0 |
| Afmetingen van tafel ingeklapt, hoogte | 650,0 |
| Lengte werktafel | 1.220,0 |
| Afmetingen van tafel ingeklapt, lengte | 1.220,0 |
| Hoogte werktafel | 650,0 |
| Gewicht met/zonder accessoires | 34,8 kg |
| Lengte werktafel met verlenging | 2.504,0 |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw