| Artikelcode (SKU) | 619906 |
| EAN | 3165140526128 |
| SKU leverancier | 0601B12300 |
| Merk | BOSCH |
| Afmetingen van tafel ingeklapt | 820 mm |
| Afmetingen van tafel ingeklapt, hoogte | 820,0 |
| Lengte werktafel | 2.600,0 |
| Hoogte werktafel | 947,0 |
| Artikelcode (SKU) | 619906 |
| EAN | 3165140526128 |
| SKU leverancier | 0601B12300 |
| Merk | BOSCH |
| Afmetingen van tafel ingeklapt | 820 mm |
| Afmetingen van tafel ingeklapt, hoogte | 820,0 |
| Lengte werktafel | 2.600,0 |
| Hoogte werktafel | 947,0 |
| Gewicht met/zonder accessoires | 19,6 kg |
| Lengte werktafel met verlenging | 2.600,0 |
| Draagvermogen, max. | 160,0 |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw