| Artikelcode (SKU) | 619908 |
| EAN | 3165140572224 |
| SKU leverancier | 0601B24000 |
| Merk | BOSCH |
| Afmetingen van tafel ingeklapt | 1578 x 140 x 190 mm |
| Afmetingen van tafel ingeklapt, breedte | 140,0 |
| Afmetingen van tafel ingeklapt, hoogte | 190,0 |
| Lengte werktafel | 3.877,0 |
| Artikelcode (SKU) | 619908 |
| EAN | 3165140572224 |
| SKU leverancier | 0601B24000 |
| Merk | BOSCH |
| Afmetingen van tafel ingeklapt | 1578 x 140 x 190 mm |
| Afmetingen van tafel ingeklapt, breedte | 140,0 |
| Afmetingen van tafel ingeklapt, hoogte | 190,0 |
| Lengte werktafel | 3.877,0 |
| Afmetingen van tafel ingeklapt, lengte | 1.578,0 |
| Hoogte werktafel | 824,0 |
| Gewicht met/zonder accessoires | 22,3 / 18,9 kg |
| Lengte werktafel met verlenging | 3.877,0 |
| Draagvermogen, max. | 250,0 |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw