Werkbank 2000x640mm (metaal) 3 laden/wielenset (vp=1) ref. DER2000R
Delen:
Artikelcode (SKU): 267443 SKU leverancier: 751002008
Specificaties
Artikelcode (SKU) 267443
SKU leverancier 751002008
Merk VYNCKIER
Aantal (lades) 3 ST
Gewicht 108 KG
Breedte 640 MM
Hoogte 1035 MM
Lengte 2000 MM
Contacteer ons via Whatsapp
Is het correcte leveradres geselecteerd?
Opgelet: bij het wijzigen van het afleveradres zal je winkelwagen leeggemaakt worden.
Het artikel is toegevoegd aan je winkelwagen
Je hebt product(en) in jouw winkelwagen
Voeg toe of verwijder uit favorieten
Je hebt nog geen categorieën
We houden je op de hoogte
Wanneer Werkbank 2000x640mm (metaal) 3 laden/wielenset (vp=1) ref. DER2000R terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: