| Artikelcode (SKU) | 100832 |
| EAN | 3165140970341 |
| SKU leverancier | 1600A01BA3 |
| Merk | BOSCH |
| Gewicht accu | 0,515 KG |
| Laadstroom | 4,0 A |
| Accu/met snoer | Snoerloos |
| Acculaadspanning, van | 14,400 |
| Artikelcode (SKU) | 100832 |
| EAN | 3165140970341 |
| SKU leverancier | 1600A01BA3 |
| Merk | BOSCH |
| Gewicht accu | 0,515 KG |
| Laadstroom | 4,0 A |
| Accu/met snoer | Snoerloos |
| Acculaadspanning, van | 14,400 |
| Acculaadspanning | 14,4 – 18 V |
| Acculaadspanning, tot | 18,0 |
| Celtype | Li-Ion |
| Gewicht (oplaadapparaat) | 0,550 |
| Oplaadtijd bij accucapaciteit 4,0 Ah (80%/100%) ca. | 48/65 min |
| Oplaadtijd bij accucapaciteit 4,0 Ah (80%) ca. | 48,0 |
| Oplaadtijd bij accucapaciteit 4,0 Ah (100%) ca. | 65,0 |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw