| Artikelcode (SKU) | 514207 |
| EAN | 4059952560106 |
| SKU leverancier | 1600A0214C |
| Merk | BOSCH |
| Gewicht accu | 3,820 KG |
| Laadstroom | 8,0 A |
| Worden batterijen meegeleverd | 1 |
| Aantal batterijen | 2 |
| Artikelcode (SKU) | 514207 |
| EAN | 4059952560106 |
| SKU leverancier | 1600A0214C |
| Merk | BOSCH |
| Gewicht accu | 3,820 KG |
| Laadstroom | 8,0 A |
| Worden batterijen meegeleverd | 1 |
| Aantal batterijen | 2 |
| Code type batterij 1 | not_relevant |
| Is batterij 1 oplaadbaar | 1 |
| Accu/met snoer | Snoerloos |
| Acculaadspanning, van | 14,400 |
| Acculaadspanning | 14,4 – 18 V |
| Acculaadspanning, tot | 18,0 |
| Celtype | Li-Ion |
| Gewicht (oplaadapparaat) | 0,700 |
| Capaciteit accu 1 | 5,500 |
| Capaciteit accu 2 | 5,500 AH |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw