| Artikelcode (SKU) | 173710 |
| EAN | 883814759520 |
| SKU leverancier | 198192-8 |
| Merk | MAKITA |
| Nominale spanning | 14,4 V |
| Accutype | Li-ion |
| Gewicht | 0,39 KG |
| Verpakt per | 1 ST |
| Artikelcode (SKU) | 173710 |
| EAN | 883814759520 |
| SKU leverancier | 198192-8 |
| Merk | MAKITA |
| Nominale spanning | 14,4 V |
| Accutype | Li-ion |
| Gewicht | 0,39 KG |
| Verpakt per | 1 ST |
| Techniek (accu, batterij) | Li-ion |
| Spanning | 14,4 V |
| Model (accu, batterij) | slide |
| Capaciteit (accu, batterij) | 1,5 AH |
| Type | Bl1415g |
| Aantal per verpakking | 1 ST |
| Batterijcapaciteit | 1,5 AH |
| Netto gewicht | 0,39 KG |
| Stuks per verpakking | 1 ST |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw