M18ONEFHPX-0X boorhamer 32mm SDS-plus
Delen:
Artikelcode (SKU): 822687 SKU leverancier: 4933478495
Specificaties
Artikelcode (SKU) 822687
EAN 4058546346881
SKU leverancier 4933478495
Merk MILWAUKEE
Gewicht 4.2 KG
Slagenergie 5.0 EPTA] [J
Spanning 18 V
By system M18
Geleverd in HD Box
Milw. battery included Geen accu's bijgeleverd
Naam M18 ONEFHPX-0X
Type accu Li-ion
Lader inbegrepen Geen lader bijgeleverd
Gewicht incl. accu 5.2 (M18 HB5.5) KG
By technology Fuel
Max. boor Ø in hout 30 MM
Max. boor Ø in staal 13 MM
Max. slagfrequentie 0 - 4600 per min
Standaard toebehoren Zijhandgreep, boordiepte-aanslag, vet, 13 mm metalen FIXTEC™-boorhouder
Max. boor Ø in beton 32 MM
Min 0 - 800 MIN
Contacteer ons via Whatsapp
Is het correcte leveradres geselecteerd?
Opgelet: bij het wijzigen van het afleveradres zal je winkelwagen leeggemaakt worden.
Het artikel is toegevoegd aan je winkelwagen
Je hebt product(en) in jouw winkelwagen
Voeg toe of verwijder uit favorieten
Je hebt nog geen categorieën
We houden je op de hoogte
Wanneer M18ONEFHPX-0X boorhamer 32mm SDS-plus terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: