SDS+ borenset M/2 type 1 (5-delig)
SDS+ borenset M/2 type 1 (5-delig)
niet op voorraad
€31,04 (incl. btw)
| Artikelcode (SKU) | 822687 |
| EAN | 4058546346881 |
| SKU leverancier | 4933478495 |
| Merk | MILWAUKEE |
| Gewicht | 4.2 KG |
| Slagenergie | 5.0 EPTA] [J |
| Spanning | 18 V |
| By system | M18 |
| Artikelcode (SKU) | 822687 |
| EAN | 4058546346881 |
| SKU leverancier | 4933478495 |
| Merk | MILWAUKEE |
| Gewicht | 4.2 KG |
| Slagenergie | 5.0 EPTA] [J |
| Spanning | 18 V |
| By system | M18 |
| Geleverd in | HD Box |
| Milw. battery included | Geen accu's bijgeleverd |
| Naam | M18 ONEFHPX-0X |
| Type accu | Li-ion |
| Lader inbegrepen | Geen lader bijgeleverd |
| Gewicht incl. accu | 5.2 (M18 HB5.5) KG |
| By technology | Fuel |
| Max. boor Ø in hout | 30 MM |
| Max. boor Ø in staal | 13 MM |
| Max. slagfrequentie | 0 - 4600 per min |
| Standaard toebehoren | Zijhandgreep, boordiepte-aanslag, vet, 13 mm metalen FIXTEC™-boorhouder |
| Max. boor Ø in beton | 32 MM |
| Min | 0 - 800 MIN |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw