| Artikelcode (SKU) | 829705 |
| EAN | 4058546361716 |
| SKU leverancier | 4933478889 |
| Merk | MILWAUKEE |
| Gewicht | 3.4 KG |
| Slagenergie | 2.5 EPTA] [J |
| Spanning | 18 V |
| By system | M18 |
| Artikelcode (SKU) | 829705 |
| EAN | 4058546361716 |
| SKU leverancier | 4933478889 |
| Merk | MILWAUKEE |
| Gewicht | 3.4 KG |
| Slagenergie | 2.5 EPTA] [J |
| Spanning | 18 V |
| By system | M18 |
| Capaciteit accu | 5.5 AH |
| Geleverd in | HD Box |
| Milw. battery included | 2 x M18 HB5.5 |
| Naam | M18 FHX-552X |
| Type accu | Li-ion |
| Lader inbegrepen | M12-18 FC |
| Gewicht incl. accu | 4.4 (M18 HB5.5) KG |
| By technology | Fuel |
| Max. boor Ø in hout | 28 MM |
| Max. boor Ø in staal | 13 MM |
| Max. slagfrequentie | 0 - 4800 per min |
| Standaard toebehoren | Zijhandgreep, boordiepte-aanslag, vet, 13 mm metalen FIXTEC™-boorhouder |
| Max. boor Ø in beton | 26 MM |
| Min | 0 - 1330 MIN |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw