| Artikelcode (SKU) | 844327 |
| EAN | 4058546346973 |
| SKU leverancier | 4933478504 |
| Merk | MILWAUKEE |
| Gewicht | 3.4 KG |
| Slagenergie | 2.5 EPTA] [J |
| Spanning | 18 V |
| By system | M18 |
| Artikelcode (SKU) | 844327 |
| EAN | 4058546346973 |
| SKU leverancier | 4933478504 |
| Merk | MILWAUKEE |
| Gewicht | 3.4 KG |
| Slagenergie | 2.5 EPTA] [J |
| Spanning | 18 V |
| By system | M18 |
| Capaciteit accu | 5.5 AH |
| Geleverd in | HD Box |
| Milw. battery included | 2 x M18 HB5.5 |
| Naam | M18 ONEFHX-552X |
| Type accu | Li-ion |
| Lader inbegrepen | M12-18 FC |
| Gewicht incl. accu | 4.5 (M18 HB5.5) KG |
| By technology | Fuel |
| Max. boor Ø in hout | 28 MM |
| Max. boor Ø in staal | 13 MM |
| Max. slagfrequentie | 0 - 4800 per min |
| Standaard toebehoren | <attrib a="275" l="31" o="517725" p="25255" s="70" status="3" type="2"/> |
| Max. boor Ø in beton | 26 MM |
| Min | 0 - 1330 MIN |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw