M18ONEFH-0X boorhamer 26mm SDS-plus
Delen:
Artikelcode (SKU): 844323 SKU leverancier: 4933478886
Specificaties
Artikelcode (SKU) 844323
EAN 4058546361686
SKU leverancier 4933478886
Merk MILWAUKEE
Gewicht 3.2 KG
Slagenergie 2.5 EPTA] [J
Spanning 18 V
By system M18
Geleverd in HD Box
Milw. battery included Geen accu's bijgeleverd
Naam M18 ONEFH-0X
Type accu Li-ion
Lader inbegrepen Geen lader bijgeleverd
Gewicht incl. accu 4.3 (M18 HB5.5) KG
By technology Fuel
Max. boor Ø in hout 28 MM
Max. boor Ø in staal 13 MM
Max. slagfrequentie 0 - 4800 per min
Standaard toebehoren Zijhandgreep, dieptemeter, vet
Max. boor Ø in beton 26 MM
Min 0 - 1330 MIN
Contacteer ons via Whatsapp
Is het correcte leveradres geselecteerd?
Opgelet: bij het wijzigen van het afleveradres zal je winkelwagen leeggemaakt worden.
Het artikel is toegevoegd aan je winkelwagen
Je hebt product(en) in jouw winkelwagen
Voeg toe of verwijder uit favorieten
Je hebt nog geen categorieën
We houden je op de hoogte
Wanneer M18ONEFH-0X boorhamer 26mm SDS-plus terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: