M18ONEFHX DEL-552C boorhamer 26mm SDS+
Delen:
Artikelcode (SKU): 844328 SKU leverancier: 4933478506
Specificaties
Artikelcode (SKU) 844328
EAN 4058546346997
SKU leverancier 4933478506
Merk MILWAUKEE
Gewicht 3.4 KG
Slagenergie 2.5 EPTA] [J
Spanning 18 V
By system M18
Capaciteit accu 5.5 AH
Geleverd in Transportkoffer
Milw. battery included 2 x M18 HB5.5
Naam M18 ONEFHXDEL-552C
Type accu Li-ion
Lader inbegrepen M12-18 FC
Gewicht incl. accu 4.5 (M18 HB5.5) KG
By technology Fuel
Max. boor Ø in hout 28 MM
Max. boor Ø in staal 13 MM
Max. slagfrequentie 0 - 4800 per min
Standaard toebehoren Zijhendel, dieptemeter, vet, FIXTEC™ 13 mm volledig metalen boorkop, M18 FDDEXL stofafzuiger
Max. boor Ø in beton 26 MM
Min 0 - 1330 MIN
Contacteer ons via Whatsapp
Is het correcte leveradres geselecteerd?
Opgelet: bij het wijzigen van het afleveradres zal je winkelwagen leeggemaakt worden.
Het artikel is toegevoegd aan je winkelwagen
Je hebt product(en) in jouw winkelwagen
Voeg toe of verwijder uit favorieten
Je hebt nog geen categorieën
We houden je op de hoogte
Wanneer M18ONEFHX DEL-552C boorhamer 26mm SDS+ terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: