M18ONEFHPX DEL-552C boorhamer 32mm SDS+
Delen:
Artikelcode (SKU): 844330 SKU leverancier: 4933478498
Specificaties
Artikelcode (SKU) 844330
EAN 4058546346911
SKU leverancier 4933478498
Merk MILWAUKEE
Gewicht 4.2 KG
Slagenergie 5.0 EPTA] [J
Spanning 18 V
By system M18
Capaciteit accu 5.5 AH
Geleverd in HD Box
Milw. battery included 2 x M18 HB5.5
Naam M18 ONEFHPXDEL-552C
Type accu Li-ion
Lader inbegrepen M12-18 FC
Gewicht incl. accu 5.2 KG
By technology Fuel
Max. boor Ø in hout 30 MM
Max. boor Ø in staal 13 MM
Max. slagfrequentie 0 - 4600 per min
Standaard toebehoren Zijhendel, dieptemeter, vet, FIXTEC™ 13 mm volledig metalen boorkop, stofafzuiger M18 FPDDEXL
Max. boor Ø in beton 32 MM
Min 0 - 800 MIN
Contacteer ons via Whatsapp
Is het correcte leveradres geselecteerd?
Opgelet: bij het wijzigen van het afleveradres zal je winkelwagen leeggemaakt worden.
Het artikel is toegevoegd aan je winkelwagen
Je hebt product(en) in jouw winkelwagen
Voeg toe of verwijder uit favorieten
Je hebt nog geen categorieën
We houden je op de hoogte
Wanneer M18ONEFHPX DEL-552C boorhamer 32mm SDS+ terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: