M18BLH-502X boorhamer 26mm SDS-plus
Delen:
Artikelcode (SKU): 844316 SKU leverancier: 4933478894
Specificaties
Artikelcode (SKU) 844316
EAN 4058546361761
SKU leverancier 4933478894
Merk MILWAUKEE
Gewicht 2.6 KG
Slagenergie 2.3 EPTA] [J
Spanning 18 V
By system M18
Capaciteit accu 5.0 AH
Geleverd in HD Box
Milw. battery included 2 x M18 B5
Naam M18 BLH-502X
Type accu Li-ion
Lader inbegrepen M12-18 FC
Gewicht incl. accu 3.3 (M18 B5) KG
By technology Brushless
Max. boor Ø in hout 26 MM
Max. boor Ø in staal 13 MM
Max. slagfrequentie 0 - 5100 per min
Standaard toebehoren Zijhandgreep, boordiepte-aanslag, vet
Max. boor Ø in beton 26 MM
Min 0 - 1400 MIN
Contacteer ons via Whatsapp
Is het correcte leveradres geselecteerd?
Opgelet: bij het wijzigen van het afleveradres zal je winkelwagen leeggemaakt worden.
Het artikel is toegevoegd aan je winkelwagen
Je hebt product(en) in jouw winkelwagen
Voeg toe of verwijder uit favorieten
Je hebt nog geen categorieën
We houden je op de hoogte
Wanneer M18BLH-502X boorhamer 26mm SDS-plus terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: