| Artikelcode (SKU) | 844317 |
| EAN | 4058546361747 |
| SKU leverancier | 4933478892 |
| Merk | MILWAUKEE |
| Gewicht | 2.8 KG |
| Slagenergie | 2.3 EPTA] [J |
| Spanning | 18 V |
| By system | M18 |
| Artikelcode (SKU) | 844317 |
| EAN | 4058546361747 |
| SKU leverancier | 4933478892 |
| Merk | MILWAUKEE |
| Gewicht | 2.8 KG |
| Slagenergie | 2.3 EPTA] [J |
| Spanning | 18 V |
| By system | M18 |
| Capaciteit accu | 5.0 AH |
| Geleverd in | HD Box |
| Milw. battery included | 2 x M18 B5 |
| Naam | M18 BLHX-502X |
| Type accu | Li-ion |
| Lader inbegrepen | M12-18 FC |
| Gewicht incl. accu | 3.5 (M18 B5) KG |
| By technology | Brushless |
| Max. boor Ø in hout | 26 MM |
| Max. boor Ø in staal | 13 MM |
| Max. slagfrequentie | 0 - 4900 per min |
| Standaard toebehoren | Zijhandgreep, dieptemeter, vet, FIXTEC™ 13 mm volledig metalen klauwplaat |
| Max. boor Ø in beton | 26 MM |
| Min | 0 - 1400 MIN |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw