M18BLHACD26-0X 26MM SDS+ HAMMERS D XXX
Delen:
Artikelcode (SKU): 844318 SKU leverancier: 4933492482
Specificaties
Artikelcode (SKU) 844318
EAN 4058546418496
SKU leverancier 4933492482
Merk MILWAUKEE
Slagenergie 2.6 EPTA] [J
Spanning 18 V
By system M18
Geleverd in HD Box
Milw. battery included Geen accu's bijgeleverd
Naam M18 BLHACD26-0X
Type accu Li-ion
Lader inbegrepen Geen lader bijgeleverd
By technology Brushless
Max. boor Ø in hout 28 MM
Max. boor Ø in staal 13 MM
Max. slagfrequentie 0 - 4600 per min
Max. boor Ø in beton 26 MM
Min 0 - 1270 MIN
Contacteer ons via Whatsapp
Is het correcte leveradres geselecteerd?
Opgelet: bij het wijzigen van het afleveradres zal je winkelwagen leeggemaakt worden.
Het artikel is toegevoegd aan je winkelwagen
Je hebt product(en) in jouw winkelwagen
Voeg toe of verwijder uit favorieten
Je hebt nog geen categorieën
We houden je op de hoogte
Wanneer M18BLHACD26-0X 26MM SDS+ HAMMERS D XXX terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: