M18FHACOD32-0C 32MM SDS-+ HAMMERS XXX
Delen:
Artikelcode (SKU): 844331 SKU leverancier: 4933492140
Specificaties
Artikelcode (SKU) 844331
EAN 4058546415075
SKU leverancier 4933492140
Merk MILWAUKEE
Slagenergie 4.9 EPTA] [J
Spanning 18 V
By system M18
Geleverd in Transportkoffer
Milw. battery included Geen accu's bijgeleverd
Naam M18 FHACOD32-0C
Type accu Li-ion
Lader inbegrepen Geen lader bijgeleverd
Gewicht incl. accu 5.9 (M18 HB5.5) KG
By technology Fuel
Max. boor Ø in hout 30 MM
Max. boor Ø in staal 13 MM
Max. slagfrequentie 0 - 4600 per min
Standaard toebehoren Zijhandvat, dieptemeter, vet,
Max. boor Ø in beton 32 MM
Contacteer ons via Whatsapp
Is het correcte leveradres geselecteerd?
Opgelet: bij het wijzigen van het afleveradres zal je winkelwagen leeggemaakt worden.
Het artikel is toegevoegd aan je winkelwagen
Je hebt product(en) in jouw winkelwagen
Voeg toe of verwijder uit favorieten
Je hebt nog geen categorieën
We houden je op de hoogte
Wanneer M18FHACOD32-0C 32MM SDS-+ HAMMERS XXX terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: