C12RAD-202B haakse boormachine
Delen:
Artikelcode (SKU): 179552 SKU leverancier: 4933441215
Specificaties
Artikelcode (SKU) 179552
EAN 4002395001248
SKU leverancier 4933441215
Merk MILWAUKEE
Max. koppel 12 NM
Spanning 12 V
Capaciteit accu 2.0 AH
Geleverd in Transporttas
Type accu Li-ion
Gewicht incl. accu 1.1 (M12 B2) KG
Max. boor Ø in hout 22 MM
Max. boor Ø in staal 10 MM
Max. boorhoudercapaciteit 10 MM