M18CRAD2-0X haakse boormachine
Delen:
Artikelcode (SKU): 312731 SKU leverancier: 4933471641
Specificaties
Artikelcode (SKU) 312731
EAN 4058546295400
SKU leverancier 4933471641
Merk MILWAUKEE
Max. koppel 30 NM
Spanning 18 V
Capaciteit accu Geen accu's bijgeleverd AH
Geleverd in HD Box
Type accu Li-ion
Gewicht incl. accu 4.1 (M18 B5) KG
Max. boor Ø in staal 12.7 MM
Max. boorhoudercapaciteit 13 MM