M18FRAD2-0 haakse boormachine
Delen:
Artikelcode (SKU): 312598 SKU leverancier: 4933471207
Specificaties
Artikelcode (SKU) 312598
EAN 4058546288358
SKU leverancier 4933471207
Merk MILWAUKEE
Max. koppel 122 NM
Spanning 18 V
By system M18
Capaciteit accu Geen accu's bijgeleverd AH
Geleverd in Geen kitbox of tas meegeleverd
Milw. battery included Geen accu's bijgeleverd
Naam M18 FRAD2-0
Type accu Li-ion
Lader inbegrepen Geen lader bijgeleverd
Gewicht incl. accu 6.4 (M18 B5) KG
By technology Fuel
Max. boor Ø in hout 152 MM
Max. boor Ø in staal 13 MM
Max. boorhoudercapaciteit 13 MM