ACCU KLOP-BOORSCHROEFMACHINE18V - 50 Nm- MV - 2x 18V 2,0 Ah in KUNSTOF KOFFER
Delen:
Artikelcode (SKU): 826101 SKU leverancier: DV18DAWCZ
Specificaties
Artikelcode (SKU) 826101
EAN 4966376400706
SKU leverancier DV18DAWCZ
Merk HIKOKI
Spanning (accu's, batterijen) 18 V
Techniek (motor) accu
Capaciteit (staal) 0 - 13 MM
Capaciteit (hout) 0 - 38 MM
Capaciteit (steen) 0 - 13 MM
Gewicht 1,4 KG
Techniek (accu, batterij) Li-ion
Contacteer ons via Whatsapp
Is het correcte leveradres geselecteerd?
Opgelet: bij het wijzigen van het afleveradres zal je winkelwagen leeggemaakt worden.
Het artikel is toegevoegd aan je winkelwagen
Je hebt product(en) in jouw winkelwagen
Voeg toe of verwijder uit favorieten
Je hebt nog geen categorieën
We houden je op de hoogte
Wanneer ACCU KLOP-BOORSCHROEFMACHINE18V - 50 Nm- MV - 2x 18V 2,0 Ah in KUNSTOF KOFFER terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: