Hikoki Accu Schroefboormach. DS18DFWQZ
Delen:
Artikelcode (SKU): 825444 SKU leverancier: DS18DFWQZ
Specificaties
Artikelcode (SKU) 825444
EAN 4966376400454
SKU leverancier DS18DFWQZ
Merk HIKOKI
Spanning (accu's, batterijen) 18 V
Techniek (motor) accu
Capaciteit (staal) 0 - 13 MM
Capaciteit (hout) 0 - 38 MM
Gewicht 1,7 KG
Lengte 213 MM