M12BDD-202C boorschroefmachine
Delen:
Artikelcode (SKU): 179555 SKU leverancier: 4933441915
Specificaties
Artikelcode (SKU) 179555
EAN 4002395002627
SKU leverancier 4933441915
Merk MILWAUKEE
Max. koppel 30 NM
Spanning 12 V
Capaciteit accu 2.0 AH
Geleverd in Transportkoffer
Type accu Li-ion
Gewicht incl. accu 1.2 (M12 B2) KG
Max. boor Ø in hout 22 MM
Max. boor Ø in staal 10 MM
Max. boorhoudercapaciteit 10 MM