M12FDDXKIT-0X installatieboormachine
Delen:
Artikelcode (SKU): 312378 SKU leverancier: 4933471332
Specificaties
Artikelcode (SKU) 312378
EAN 4058546289607
SKU leverancier 4933471332
Merk MILWAUKEE
Max. koppel 34 NM
Spanning 12 V
By system M12
Capaciteit accu Geen accu's bijgeleverd AH
Geleverd in HD Box
Milw. battery included Geen accu's bijgeleverd
Naam M12 FDDXKIT-0X
Type accu Li-ion
Lader inbegrepen Geen lader bijgeleverd
Gewicht incl. accu 0.90 (M12 B2) KG
By technology Brushless
Max. boor Ø in hout 28 MM
Max. boor Ø in staal 10 MM
Max. boorhoudercapaciteit 10 MM
Standaard toebehoren 10 mm metalen boorhouder, haakse boorkop, excenteraanzetstuk en 6mm hex aanzetstuk