| Artikelcode (SKU) | 312378 |
| EAN | 4058546289607 |
| SKU leverancier | 4933471332 |
| Merk | MILWAUKEE |
| Max. koppel | 34 NM |
| Spanning | 12 V |
| By system | M12 |
| Capaciteit accu | Geen accu's bijgeleverd AH |
| Artikelcode (SKU) | 312378 |
| EAN | 4058546289607 |
| SKU leverancier | 4933471332 |
| Merk | MILWAUKEE |
| Max. koppel | 34 NM |
| Spanning | 12 V |
| By system | M12 |
| Capaciteit accu | Geen accu's bijgeleverd AH |
| Geleverd in | HD Box |
| Milw. battery included | Geen accu's bijgeleverd |
| Naam | M12 FDDXKIT-0X |
| Type accu | Li-ion |
| Lader inbegrepen | Geen lader bijgeleverd |
| Gewicht incl. accu | 0.90 (M12 B2) KG |
| By technology | Brushless |
| Max. boor Ø in hout | 28 MM |
| Max. boor Ø in staal | 10 MM |
| Max. boorhoudercapaciteit | 10 MM |
| Standaard toebehoren | 10 mm metalen boorhouder, haakse boorkop, excenteraanzetstuk en 6mm hex aanzetstuk |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw