M12FPDXKIT-202X boormachine
Delen:
Artikelcode (SKU): 171931 SKU leverancier: 4933464138
Specificaties
Artikelcode (SKU) 171931
EAN 4058546220839
SKU leverancier 4933464138
Merk MILWAUKEE
Max. koppel 37 NM
Spanning 12 V
By system M12
Capaciteit accu 2.0 AH
Geleverd in HD Box
Milw. battery included 2 x M12 B2
Naam M12 FPDXKIT-202X
Type accu Li-ion
Lader inbegrepen C12 C
Gewicht incl. accu 1.2 (M12 B2) KG
By technology Fuel
Max. boor Ø in hout 35 MM
Max. boor Ø in staal 13 MM
Max. boorhoudercapaciteit 13 MM