M12FDD2-0 boorschroefmachine
Delen:
Artikelcode (SKU): 844241 SKU leverancier: 4933479872
Specificaties
Artikelcode (SKU) 844241
EAN 4058546376666
SKU leverancier 4933479872
Merk MILWAUKEE
Max. koppel 45 NM
Spanning 12 V
Geleverd in Geen kitbox of tas meegeleverd
Type accu Li-ion
Gewicht incl. accu 1.4 (M12 B6) KG
Max. boor Ø in hout 35 MM
Max. boor Ø in staal 13 MM
Max. boorhoudercapaciteit 13 MM