M12FDD2-202X boorschroefmachine
Delen:
Artikelcode (SKU): 844242 SKU leverancier: 4933479873
Specificaties
Artikelcode (SKU) 844242
EAN 4058546376673
SKU leverancier 4933479873
Merk MILWAUKEE
Max. koppel 37 NM
Spanning 12 V
Geleverd in HD Box
Type accu Li-ion
Gewicht incl. accu 1.1 (M12 B2) KG
Max. boor Ø in hout 35 MM
Max. boor Ø in staal 13 MM
Max. boorhoudercapaciteit 13 MM