M12FDD2-602X boorschroefmachine
Delen:
Artikelcode (SKU): 844243 SKU leverancier: 4933479875
Specificaties
Artikelcode (SKU) 844243
EAN 4058546376697
SKU leverancier 4933479875
Merk MILWAUKEE
Max. koppel 45 NM
Spanning 12 V
Capaciteit accu 6.0 AH
Geleverd in HD Box
Type accu Li-ion
Gewicht incl. accu 1.4 (M12 B6) KG
Max. boor Ø in hout 35 MM
Max. boor Ø in staal 13 MM
Max. boorhoudercapaciteit 13 MM