M12FPD2-602X slagboormachine
Delen:
Artikelcode (SKU): 844246 SKU leverancier: 4933479870
Specificaties
Artikelcode (SKU) 844246
EAN 4058546376642
SKU leverancier 4933479870
Merk MILWAUKEE
Max. koppel 45 NM
Spanning 12 V
Capaciteit accu 6.0 AH
Geleverd in HD Box
Type accu Li-ion
Gewicht incl. accu 1.4 (M12 B6) KG
Max. boor Ø in hout 35 MM
Max. boor Ø in staal 13 MM
Max. boorhoudercapaciteit 13 MM