M18BDD-202C boormachine
Delen:
Artikelcode (SKU): 312490 SKU leverancier: 4933443555
Specificaties
Artikelcode (SKU) 312490
EAN 4002395003204
SKU leverancier 4933443555
Merk MILWAUKEE
Max. koppel 50 NM
Spanning 18 V
By system M18
Capaciteit accu 2.0 AH
Geleverd in Transportkoffer
Milw. battery included 2 x M18 B2
Naam M18 BDD-202C
Type accu Li-ion
Lader inbegrepen M12-18 C
Gewicht incl. accu 1.8 (M18 B2) KG
By technology Brushed
Max. boor Ø in hout 38 MM
Max. boor Ø in staal 13 MM
Max. boorhoudercapaciteit 13 MM