M18BDD-402C boormachine
Delen:
Artikelcode (SKU): 155608 SKU leverancier: 4933443565
Specificaties
Artikelcode (SKU) 155608
EAN 4002395003228
SKU leverancier 4933443565
Merk MILWAUKEE
Max. koppel 60 NM
Spanning 18 V
By system M18
Capaciteit accu 4.0 AH
Geleverd in Transportkoffer
Milw. battery included 2 x M18 B4
Naam M18 BDD-402C
Type accu Li-ion
Lader inbegrepen M12-18 C
Gewicht incl. accu 2.0 (M18 B4) KG
By technology Brushed
Max. boor Ø in hout 38 MM
Max. boor Ø in staal 13 MM
Max. boorhoudercapaciteit 13 MM