M18BLDD2-402X boormachine
Delen:
Artikelcode (SKU): 312499 SKU leverancier: 4933464559
Specificaties
Artikelcode (SKU) 312499
EAN 4058546225049
SKU leverancier 4933464559
Merk MILWAUKEE
Max. koppel 82 NM
Spanning 18 V
By system M18
Capaciteit accu 4.0 AH
Geleverd in HD Box
Milw. battery included 2 x M18 B4
Naam M18 BLDD2-402X
Type accu Li-ion
Lader inbegrepen M12-18 C
Gewicht incl. accu 2.0 (M18 B4) KG
By technology Fuel
Max. boor Ø in hout 76 MM
Max. boor Ø in staal 13 MM
Max. boorhoudercapaciteit 13 MM