M18BLPD2-0X klopboormachine
Delen:
Artikelcode (SKU): 155615 SKU leverancier: 4933464516
Specificaties
Artikelcode (SKU) 155615
EAN 4058546224615
SKU leverancier 4933464516
Merk MILWAUKEE
Max. koppel 82 NM
Spanning 18 V
By system M18
Capaciteit accu Geen accu's bijgeleverd AH
Geleverd in HD Box
Milw. battery included Geen accu's bijgeleverd
Naam M18 BLPD2-0X
Type accu Li-ion
Lader inbegrepen Geen lader bijgeleverd
Gewicht incl. accu 2.1 (M18 B5) KG
By technology Brushless
Max. boor Ø in hout 76 MM
Max. boor Ø in staal 13 MM
Max. boorhoudercapaciteit 13 MM