M18BPD-202C klopboormachine
Delen:
Artikelcode (SKU): 312517 SKU leverancier: 4933443515
Specificaties
Artikelcode (SKU) 312517
EAN 4002395003167
SKU leverancier 4933443515
Merk MILWAUKEE
Max. koppel 50 NM
Spanning 18 V
By system M18
Capaciteit accu 2.0 AH
Geleverd in Transportkoffer
Milw. battery included 2 x M18 B2
Naam M18 BPD-202C
Type accu Li-ion
Lader inbegrepen M12-18 C
Gewicht incl. accu 1.9 (M18 B2) KG
Max. boor Ø in hout 38 MM
Max. boor Ø in staal 13 MM
Max. boorhoudercapaciteit 13 MM