M18BPD-402C klopboormachine
Delen:
Artikelcode (SKU): 179558 SKU leverancier: 4933443520
Specificaties
Artikelcode (SKU) 179558
EAN 4002395003174
SKU leverancier 4933443520
Merk MILWAUKEE
Max. koppel 60 NM
Spanning 18 V
By system M18
Capaciteit accu 4.0 AH
Geleverd in Transportkoffer
Milw. battery included 2 x M18 B4
Naam M18 BPD-402C
Type accu Li-ion
Lader inbegrepen M12-18 C
Gewicht incl. accu 2.1 (M18 B4) KG
Max. boor Ø in hout 38 MM
Max. boor Ø in staal 13 MM
Max. boorhoudercapaciteit 13 MM