M18FDD3-402C DRILL DRIVER GEN4 XXX
Delen:
Artikelcode (SKU): 844287 SKU leverancier: 4933492472
Specificaties
Artikelcode (SKU) 844287
EAN 4058546418397
SKU leverancier 4933492472
Merk MILWAUKEE
Max. koppel 158 NM
Spanning 18 V
By system M18
Capaciteit accu 4.0 AH
Geleverd in Transportkoffer
Milw. battery included 2 x M18 B4
Naam M18 FDD3-402C
Type accu Li-ion
Lader inbegrepen M12-18 C
Gewicht incl. accu 2.1 (M18 B4) KG
By technology Fuel
Max. boor Ø in hout 89 MM
Max. boor Ø in staal 16 MM
Max. boorhoudercapaciteit 13 MM