M18BLPD2-502X klopboormachine
Delen:
Artikelcode (SKU): 844295 SKU leverancier: 4933464517
Specificaties
Artikelcode (SKU) 844295
EAN 4058546224622
SKU leverancier 4933464517
Merk MILWAUKEE
Max. koppel 82 NM
Spanning 18 V
By system M18
Capaciteit accu 5.0 AH
Geleverd in HD Box
Milw. battery included 2 x M18 B5
Naam M18 BLPD2-502X
Type accu Li-ion
Lader inbegrepen M12-18 FC
Gewicht incl. accu 2.1 (M18 B5) KG
By technology Brushless
Max. boor Ø in hout 76 MM
Max. boor Ø in staal 13 MM
Max. boorhoudercapaciteit 13 MM