| Artikelcode (SKU) | 176356 |
| EAN | 4061792152816 |
| SKU leverancier | 601521850 |
| Merk | METABO |
| Max. druk | 8 BAR |
| Opgenomen vermogen | 0.7 kW |
| Afmetingen | 340 x 315 x 380 MM |
| Max. toerental | 2760 /min |
| Artikelcode (SKU) | 176356 |
| EAN | 4061792152816 |
| SKU leverancier | 601521850 |
| Merk | METABO |
| Max. druk | 8 BAR |
| Opgenomen vermogen | 0.7 kW |
| Afmetingen | 340 x 315 x 380 MM |
| Max. toerental | 2760 /min |
| Aanzuigvermogen | 120 L/MIN |
| Accuspanning | 18 V |
| Effectief geleverde hoeveelheid (bij 80% max. druk) | 60 L/MIN |
| Geluidsdrukniveau (LpA) | 69.4 DB(A) |
| Geluidsvermogensniveau (LwA) | 92 DB(A) |
| Gewicht met accu-pack | 9.1 KG |
| Gewicht zonder accu-pack | 8.7 KG |
| Ketelinhoud | 5 L |
| Type accu-pack | Lipower |
| Vulvermogen | 70 L/MIN |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw