| Artikelcode (SKU) | 822041 |
| EAN | 0088381752701 |
| SKU leverancier | RT0702CX3J |
| Merk | MAKITA |
| Nominaal vermogen | 710 W |
| Onbelast toerental | 10000 - 34000 min?¹ |
| Afmeting (L x B x H) | 89 x 89 x 210 MM |
| Aansluiting stofafzuiging Ø inw/uitw | 32/37 MM |
| Artikelcode (SKU) | 822041 |
| EAN | 0088381752701 |
| SKU leverancier | RT0702CX3J |
| Merk | MAKITA |
| Nominaal vermogen | 710 W |
| Onbelast toerental | 10000 - 34000 min?¹ |
| Afmeting (L x B x H) | 89 x 89 x 210 MM |
| Aansluiting stofafzuiging Ø inw/uitw | 32/37 MM |
| Capaciteit van de spantang | 6 / 8 MM |
| Duikdiepte (bovenfreesvoet) | 0 - 35 MM |
| Duikdiepte (kantenfreesvoet) | 0 - 40 MM |
| Geluidsdrukniveau (LpA) | 85 DB(A) |
| Geluidsonzekerheid (K-factor) | 3 DB(A) |
| Geluidsvermogenniveau (LWA) | 93 DB(A) |
| Gewicht zonder kabel | 1,8 - 2,8 KG |
| Invaldiepte | 0 - 40 MM |
| Trillingsniveau, onbelast draaien | = 2,5 M/S² |
| Trillingsonzekerheid (K factor), onbelast draaien | 1,5 M/S² |
| Voedingskabel | 2,5 m |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw