M18FTR8-0X kantenfrees
Delen:
Artikelcode (SKU): 813657 SKU leverancier: 4933479073
Specificaties
Artikelcode (SKU) 813657
EAN 4058546368678
SKU leverancier 4933479073
Merk MILWAUKEE
Spanning 18 V
By system M18
Geleverd in HD Box
Milw. battery included Geen accu's bijgeleverd
Naam M18 FTR8-0X
Type accu Li-ion
Lader inbegrepen Geen lader bijgeleverd
Gewicht incl. accu 2.1 (M18 B5) KG
By technology Fuel
Standaard toebehoren Geleverd met 2x stofafzuigingstoebehoren, 146 mm voetplaat, 6 mm en 8 mm spantangen, boven frees module, 2x zij geleider
Spantang 8 MM