Artikelcode (SKU): 108672 SKU leverancier: DCG180ZK
Specificaties
Artikelcode (SKU) 108672
EAN 0088381658768
SKU leverancier DCG180ZK
Merk MAKITA
Afmeting (L x B x H) 404 x 108 x 281 MM
Gewicht met accu 2,1 - 3,0 KG
Diameter uitwendig 51 MM
Duwkracht 5000 N
Geluidsdrukniveau (LpA) = 70 DB(A)
Geluidsonzekerheid (K-factor) 3 DB(A)
Invaldiepte 214 / 350 MM
LXT-spanning 1
Netto productgewicht 1,7 KG
Nominale accuspanning 18 V
Onbelaste snelheid mm/s 0 - 28 mm/s
Trillingsniveau (3 assen) = 2,5 M/S²
Trillingsonzekerheid (K-factor) 1,5 M/S²
Contacteer ons via Whatsapp
Is het correcte leveradres geselecteerd?
Opgelet: bij het wijzigen van het afleveradres zal je winkelwagen leeggemaakt worden.
Het artikel is toegevoegd aan je winkelwagen
Je hebt product(en) in jouw winkelwagen
Voeg toe of verwijder uit favorieten
Je hebt nog geen categorieën
We houden je op de hoogte
Wanneer Basismodel Accu kitpistool LXT 18V terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: