| Artikelcode (SKU) | 697911 |
| EAN | 4007430317759 |
| SKU leverancier | 601206850 |
| Merk | METABO |
| Geschikt voor | Patronen / foliezakje ML |
| Accuspanning | 18 V |
| Gewicht met accu-pack | 2.9 KG |
| Gewicht zonder accu-pack | 2.4 KG |
| Artikelcode (SKU) | 697911 |
| EAN | 4007430317759 |
| SKU leverancier | 601206850 |
| Merk | METABO |
| Geschikt voor | Patronen / foliezakje ML |
| Accuspanning | 18 V |
| Gewicht met accu-pack | 2.9 KG |
| Gewicht zonder accu-pack | 2.4 KG |
| Opnamemaat | 400 ML |
| Toevoersnelheid stationair toerental | 1 - 10 mm/s |
| Type accu-pack | Lipower |
| Uitpersdruk | 7259 N |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw