| Artikelcode (SKU) | 697913 |
| EAN | 4007430317780 |
| SKU leverancier | 601207850 |
| Merk | METABO |
| Geschikt voor | Patronen / foliezakje ML |
| Accuspanning | 18 V |
| Gewicht met accu-pack | 3 KG |
| Gewicht zonder accu-pack | 2.6 KG |
| Artikelcode (SKU) | 697913 |
| EAN | 4007430317780 |
| SKU leverancier | 601207850 |
| Merk | METABO |
| Geschikt voor | Patronen / foliezakje ML |
| Accuspanning | 18 V |
| Gewicht met accu-pack | 3 KG |
| Gewicht zonder accu-pack | 2.6 KG |
| Opnamemaat | 600 ML |
| Toevoersnelheid stationair toerental | 1 - 10 mm/s |
| Uitpersdruk | 7259 N |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw