| Artikelcode (SKU) | 312243 |
| EAN | 4058546028091 |
| SKU leverancier | 4933459637 |
| Merk | MILWAUKEE |
| Spanning | 18 V |
| By system | M18 |
| Capaciteit accu | Geen accu's bijgeleverd AH |
| Geleverd in | Transporttas |
| Artikelcode (SKU) | 312243 |
| EAN | 4058546028091 |
| SKU leverancier | 4933459637 |
| Merk | MILWAUKEE |
| Spanning | 18 V |
| By system | M18 |
| Capaciteit accu | Geen accu's bijgeleverd AH |
| Geleverd in | Transporttas |
| Milw. battery included | Geen accu's bijgeleverd |
| Naam | C18 PCG/310C-0B |
| Type accu | Li-ion |
| Lader inbegrepen | Geen lader bijgeleverd |
| Gewicht incl. accu | 2.3 (M18 B2) KG |
| By technology | Brushed |
| Standaard toebehoren | 310 ml patroonhouder |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw