| Artikelcode (SKU) | 171920 |
| EAN | 4058546028107 |
| SKU leverancier | 4933459638 |
| Merk | MILWAUKEE |
| Spanning | 18 V |
| By system | M18 |
| Capaciteit accu | Geen accu's bijgeleverd AH |
| Geleverd in | Geen kitbox of tas meegeleverd |
| Artikelcode (SKU) | 171920 |
| EAN | 4058546028107 |
| SKU leverancier | 4933459638 |
| Merk | MILWAUKEE |
| Spanning | 18 V |
| By system | M18 |
| Capaciteit accu | Geen accu's bijgeleverd AH |
| Geleverd in | Geen kitbox of tas meegeleverd |
| Milw. battery included | Geen accu's bijgeleverd |
| Naam | C18 PCG/600A-0B |
| Type accu | Li-ion |
| Lader inbegrepen | Geen lader bijgeleverd |
| Gewicht incl. accu | 2.3 (M18 B2) KG |
| By technology | Brushed |
| Standaard toebehoren | 600 ml aluminium |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw