| Artikelcode (SKU) | 171885 |
| EAN | 4002395001422 |
| SKU leverancier | 4933441305 |
| Merk | MILWAUKEE |
| Spanning | 18 V |
| By system | M18 |
| Capaciteit accu | 2.0 AH |
| Geleverd in | Transporttas |
| Artikelcode (SKU) | 171885 |
| EAN | 4002395001422 |
| SKU leverancier | 4933441305 |
| Merk | MILWAUKEE |
| Spanning | 18 V |
| By system | M18 |
| Capaciteit accu | 2.0 AH |
| Geleverd in | Transporttas |
| Milw. battery included | 1 x M18 B2 |
| Naam | C18 PCG/600A-201B |
| Type accu | Li-ion |
| Lader inbegrepen | M12-18 C |
| Gewicht incl. accu | 2.3 (M18 B2) KG |
| By technology | Brushed |
| Standaard toebehoren | 600 ml aluminium |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw