| Artikelcode (SKU) | 312477 |
| EAN | 4002395002276 |
| SKU leverancier | 4933441780 |
| Merk | MILWAUKEE |
| Spanning | 12 V |
| By system | M12 |
| Capaciteit accu | Geen accu's bijgeleverd AH |
| Geleverd in | Transporttas |
| Artikelcode (SKU) | 312477 |
| EAN | 4002395002276 |
| SKU leverancier | 4933441780 |
| Merk | MILWAUKEE |
| Spanning | 12 V |
| By system | M12 |
| Capaciteit accu | Geen accu's bijgeleverd AH |
| Geleverd in | Transporttas |
| Milw. battery included | Geen accu's bijgeleverd |
| Naam | M12 PCG/400A-0 |
| Type accu | Li-ion |
| Lader inbegrepen | Geen lader bijgeleverd |
| Gewicht incl. accu | 1.9 (M12 B2) KG |
| By technology | Brushed |
| Standaard toebehoren | 400 ml patroonhouder |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw