| Artikelcode (SKU) | 109465 |
| EAN | 4002395001897 |
| SKU leverancier | 4933441670 |
| Merk | MILWAUKEE |
| Spanning | 12 V |
| By system | M12 |
| Capaciteit accu | 2.0 AH |
| Geleverd in | Transporttas |
| Artikelcode (SKU) | 109465 |
| EAN | 4002395001897 |
| SKU leverancier | 4933441670 |
| Merk | MILWAUKEE |
| Spanning | 12 V |
| By system | M12 |
| Capaciteit accu | 2.0 AH |
| Geleverd in | Transporttas |
| Milw. battery included | 1 x M12 B2 |
| Naam | M12 PCG/600A-201B |
| Type accu | Li-ion |
| Lader inbegrepen | C12 C |
| Gewicht incl. accu | 1.9 (M12 B2) KG |
| By technology | Brushed |
| Standaard toebehoren | 600 ml patroonhouder |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw